Huta Częstochowa: 1500 osób straci pracę, albo zakład upadnie – Wprost 24

Cytując to co przekazuje serwis Rozmowy nt. odpraw i dobrowolnych odejść z ISD Huta CzęstochowaInteria we wpisie „Huta Częstochowa: 1500 osób straci pracę, albo zakład upadnieWprost 241500 pracowników musi zwolnić Huta Częstochowa – w przeciwnym wypadku zakładowi grozi upadłość. Ty, którzy zdecydują się na dobrowolne odejście, władze przedsiębiorstwa oferują 16 pensji i trzymiesięczne wypowiedzenie bez konieczności …”:

Radny apeluje do rządu w sprawie ratowania miejsc pracy w ISD […] czytaj cały nius ».

W jaki sposób opiszesz te doniesienia? Przystąp do wymiany relacji na ten temat

Brak komentarzy.

Huta Częstochowa: 1500 osób straci pracę, albo zakład upadnie – Wprost 24

Informując o tym co relacjonuje dział informacji Rozmowy nt. odpraw i dobrowolnych odejść z ISD Huta CzęstochowaInteria w artykule „Huta Częstochowa: 1500 osób straci pracę, albo zakład upadnieWprost 241500 pracowników musi zwolnić Huta Częstochowa – w przeciwnym wypadku zakładowi grozi upadłość. Ty, którzy zdecydują się na dobrowolne odejście, władze przedsiębiorstwa oferują 16 pensji i trzymiesięczne wypowiedzenie bez konieczności …”:

Radny apeluje do rządu w sprawie ratowania miejsc pracy w ISD Continue reading “Huta Częstochowa: 1500 osób straci pracę, albo zakład upadnie – Wprost 24” »

Brak komentarzy.